3D ÜRÜN TANITIM ANİMASYONU

Ürünlerinizi göz alıcı şekilde, teknik detaylarıyla, görselliğiyle ön plana çıkararak ürün tanıtım videolarınızı hazırlıyoruz.

MONTAJ ANİMASYONU

Ürünlerinizi, kullanıcının en anlayacağı şekilde videosunu yapıyoruz.

MİMARİ ANİMASYON

3D modeliniz hazır ve buna görselleştirme ve animasyon istiyorsunuz, doğru noktadasınız.

SANAL 360 TUR

Mekanlarınızı web sitesinde her tarafını rahat görecek şekilde müşterilerinize, tanıdıklarınıza, fuar alanı müşterilerine gezdirmek istiyorsanız, bu paketimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ

Geleceğin teknolojisi olarak görülen ve sürekli gelişen sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak, mekanlarınızı gezdirmeye, eğitimler vermeye, konferanslar düzenlemeye kadar birçok işinizi hallediyoruz.

ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ

Gerçek dünyadaki çevrenin ve içindekilerin, bilgisayar tarafından üretilen; ses, görüntü, grafik ve GPS verileriyle zenginleştirilerek meydana getirilen canlı veya dolaylı fiziksel görünümüdür. Bu kavram kısaca gerçekliğin bilgisayar tarafından değiştirilmesi ve artırılmasıdır.

DRONE ÇEKİM

Fabrika tanıtımlarınız, mekan tanıtımlarınız, boş arsa üzerine drone çekim yaparak istediğiniz 3d ürünü mekanı yerleştirme ve drone ile yapılacak bir çok işiniz için hizmet sağlıyoruz.

HOLOGRAM TEKNOLOJİSİ

Geleceğin teknolojileri arasında görülen hologram teknolojisi ile fuar alanlarınızda, iş yerlerinizde, mağazalarınızda ve daha bir çok yerde kullanabilceğiniz sanal asistan ile hizmet vermekteyiz.